ALKOMAT BACSCAN F-50 - Sklep

BACscan F-50 to trwały, precyzyjny i prosty w użyciu alkomat elektrochemiczny. Cechuje się niewielką wagą i kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu niemal zawsze można mieć go przy sobie. Doskonale sprawdza się zarówno jako urządzenie do samokontroli, jak i do użytku w małych przedsiębiorstwach. Alkomat BACscan F-50 wyposażony jest w czytelny, dwukolorowy wyświetlacz LCD, z którego z łatwością można odczytać nawet 10 ostatnich pomiarów. Urządzenie to obsługiwane jest przy pomocy zaledwie jednego przycisku. Dzięki temu jego użytkowanie jest łatwe i intuicyjne.

Alkomat BACscan F-50

Alkomat BACscan F-50 - Oferta

Alkomat BACscan F-50 to precyzyjne urządzenie wyposażone w platynowy sensor elektrochemiczny. Alkomat ten umożliwia dopasowanie jednostek pomiarowych do swoich indywidualnych potrzeb. Posiada on wbudowany czujnik przepływu powietrza i moduł kontroli temperatury. Urządzenie BACscan F-50 informuje o nieprawidłowo przeprowadzonej próbie i przypomina o konieczności wykonania kalibracji. Przedstawia ono wyniki z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. BACscan F-50 to urządzenie idealne dla osób szukających małego, poręcznego alkomatu dostarczającego rzetelnych pomiarów.

Bacscan f50 - Specyfikacja

Alkomat BACscan F-50 to niewielkie urządzenie o wymiarach: 114 mm x 47 mm x 24 mm i wadze 90 g. Wyposażony jest on w 3-cyfrowy, podświetlany, dwukolorowy wyświetlacz LCD. Alkomat ten posiada platynowy sensor elektrochemiczny i dostarcza wyniki o dokładności ±0.05‰ dla 1.00‰ w temperaturze 25 stopni Celsjusza. Urządzenie to umożliwia wykonywanie pomiarów w różnych jednostkach - ‰ (promilach), % BAC, mg/L oraz µg/L. W przypadku alkomatu BACscan F-50 przygotowywanie do wykonania pomiarów trwa tylko ok. 4 sekundy. Sprzęt ten zasilany jest dwoma bateriami alkalicznymi AAA o mocy 1.5V.

F50 (alkomat) - Cena

Wiele osób zastanawia się, czy da się kupić tani, a zarazem solidny i precyzyjny alkomat. Oczywiście, że się tak! Właśnie takie cechy posiada model BACscan F-50. Nie dość, że gwarantuje on rzetelne pomiary i cechuje się bardzo wysoką trwałością, to dodatkowo dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dokładny koszt zakupu tego produktu można znaleźć na stronie: polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-BACscan-F-50/53. Kupując alkomat BACscan F-50 w sklepie Polskie Centrum Kalibracji, masz pewność, że nie przepłacasz i otrzymujesz oryginalny, certyfikowany produkt.

Alkomat BACscan f-50 - Opinie zadowolonych klientów:

avatar

Alkomat BACscan F-50 kupiłam mężowi na urodziny. Był to strzał w dziesiątkę! Urządzenie sprawdza się rewelacyjnie. Małżonek jest bardzo zadowolony. Dużym plusem alkomatu BACscan są jego niewielkie rozmiary, dzięki którym z łatwością można umieścić go w torbie czy nawet kieszeni. Polecam!

Marta

avatar

Alkomat BACscan F-50 mogę polecić z czystym sercem. Jest on lekki, poręczny, nieduży i co najważniejsze bardzo precyzyjny. Porównywałem jego wyniki z pomiarami innych urządzeń i mam pewność, że jest on w stu procentach rzetelny. Dodatkowo ogromny plus ode mnie za jakość wykonania obudowy.

Artur

avatar

Alkomat BACscan F-50 to dobre urządzenie w przyzwoitej cenie. Użytkowałem inne, droższe alkomaty i muszę przyznać, że nie odstaje on od nich jakością. Jest nieduży, ma czytelny ekran, dobrze leży w dłoni i jest banalnie prosty w obsłudze. No nic dodać, nic ująć.

Marek

avatar

Używam alkomat BACscan F-5 od ok. miesiąca i jestem naprawdę zachwycony. W porównaniu z innymi alkomatami z tej półki cenowej to po prostu ideał. Szybkie pomiary, łatwa obsługa, świetne wykonanie, kompaktowe wymiary, czytelny ekran… Serdecznie polecam!

Krystian